top of page

ZIG-ZAG SUMMER DANCE CAMP

Každý rok zahajujeme léto spoustou tance a slunce. Pojeď s námi!

KDY: sobota 2.7. (začínáme obědem) - sobota 9.7.2021 (končíme snídaní)

KDE: Letos NOVĚ v RS Blaník v CHKO Blaník, kousek od Benešova (WEB)

Slunce svítí, swingová hudba se nese táborem a všude se tančí.... Tak si to všichni pamatujeme a tak chceme všichni zahájit léto. Jako každý rok.
Letos bude několik zásadních novinek:
- Měníme "lokál" a stěhujeme se do RS Blaník, v krásné přírodě v CHKO Blaník, kousek od Benešova. Ubytování a zázemí je podobné, na jaké jsme byli do teď zvyklí. K přírodnímu koupališti mají ještě dva bazény (z toho jeden s protiproudem!)
- Zásadním zlepšením letos bude jídelníček (předběžný jídelníček najdete ZDE), který pro vás připravil "NÁŠ" kuchař Jarda. A to "náš" myslíme doslova. Moc děkujeme Jirkovi Bránskému, toto je hlavně jeho zásluha!
- Další novinkou bude vlastní bar, který povedou ZZ sailors. Ano, máme i divizi "Sailors"! Na táboře se dozvíte víc přímo v lokále "Drunken sailor"! Bude pípa, víno, domácí limonády a i něco malého k zakousnutí.

 • COVID INFO: Situace se od začátku registrace o dost změnila, testy již nejsou hrazené vůbec a testovacích kapacit je velmi málo. Kdo má možnost se nechat otestovat laboratorně, dovezte s sebou potvrzení o negativním testu (PCR max 48 hod, ATG max 24 hod). Budeme akceptovat i rychlotest provedený na místě (dovezte si vlastní test!). Děkujeme

 • UBYTOVACÍCH KAPACIT máme omezené množství a nebude zřejmě možné všem poskytnout požadovaný typ ubytování a soukromí. Přihlášky budeme vyřizovat tak, jak dorazí. Do přihlášky uveďte také jména dalších možných spolubydlících, se kterými byste chtěli sdílet pokoj/chatku v případě, že budou pokoje/ chatky s méně lůžky již obsazené. Děkujeme.

 • NÁVŠTĚVY, RODINA:
  Stále platí jako v předchozích letech, že s sebou můžete na kemp vzít svou rodinu, hlídání pro děti, nebo netančící přítelkyni/přítele. Tentokrát ale za podmínky, že také předloží potvrzení o negativním testu. I na doprovod je potřeba vypnit přihláška - zašrtněte "Bez lekcí (doprovod)".

 • ROTOVÁNÍ v lekcích (SWING):
  Rotování bude opět povinné. Je čas vrátit se k osvědčenému, tedy k rotování v lekcích. Kdo nerotuje, stagnuje. 

 • AUDITION (SWING):
  V registračním formuláři si vyberete svůj level. Tento údaj bude pouze pro naši orientaci, kolik tanečníků cca v daném levelu bude. V jakém levelu ale budete nakonec umístěni, se rozhodne až při rozřazovacím AUDITION na začátku kempu. Pokud se hlásíte s partnerem a chcete být ve stejném levelu, budete při audition posuzováni jako pár. Nestane se tedy, že byste byli kvůli audition rozděleni do jiných levelů.

bottom of page