top of page

ZIG-ZAG SUMMER DANCE CAMP

LTS vlajka.jpg
SWING/ Levely
 

– INTERMEDIATE – odpovídá cca 1 roku odchozených lekcí v Zig-Zagu.
– INTERMEDIATE/ ADVANCE – odpovídá cca 1,5-2 rokům odchozených lekcí v Zig-Zagu. 
– ADVANCED – odpovídá cca 3 rokům odchozených lekcí v Zig-Zagu.
Pokud jste chodili na lekce jinam, napište nám a my vám s výběrem vhodného levelu rádi poradíme.

- ADVANCED+ - do tohoto levelu budeme vybírat tanečníky při audition. 

AUDITION (pro všechny SWINGaře):
V registračním formuláři si vyberete svůj level. Tento údaj bude pouze pro naši orientaci, kolik tanečníků cca v daném levelu bude. V jakém levelu ale budete nakonec umístěni, se rozhodne až při rozřazovacím AUDITION na začátku kempu. Pokud se hlásíte s partnerem a chcete nerotovat, budete při audition posuzováni jako pár. Nestane se tedy, že byste byli kvůli audition rozděleni do jiných levelů.

Dopolední volitelné lekce
 

Všichni účastníci si mohou zvolit svou DOPOLEDNÍ 90'LEKCI a to nezávisle na tom, kam jsou přihlášeni na zbytek lekcí. Při registraci v páru si může každý vybrat jinou dopolední lekci.
 
– SOLO / LEADERS (Lektoři: Petere, Janča) - vhodné pro všechny swingaře, kteří leaderují. Součástí bude nejen technika a tipy pro leadery, ale také krátká choreografie, se kterou budete vystupovat na závěrečné tančírně..

SOLO / FOLLOWERS (Lektoři: Nora, Janča, Pavli) - vhodné pro všechny swingaře, kteří followerují. Součástí bude nejen technika a tipy pro followery, ale také krátká choreografie, se kterou budete vystupovat na závěrečné tančírně.

- BALBOA s Míšou a Štěpánem J. - Pro ty, kteří tančí Balbou alespoň 3 roky. Do toho levelu proběhne na začátku kempu ještě audition.
- JÓGA s Oli: 
Jóga s lektorem, který je zároveň tanečník, to znamená skvělou přípravu na protančený den. Oli pro vás připravila program, který je nejen o józe, ale hlavně o tom, jak pracovat s tělem tanečníka. Jógamatku si dovezte vlastní!

LOCOMOTION s Filipem – Kdo by měl chuť se vyřádit i jinak než tanečně a chce zamakat pod odborným vedením i na své fyzičce…. Trénink bude sestávat ze tří částí – pohybové hry ve dvojicích zaměřené na koordinaci, cviky na mobilitu a posilovací část sestávající ze samotných locomotion cviků. Vhodné pro všechny! V případě hezkého počasí se bude cvičit venku. Filip je profi trenér. Jeho stránky s více info o něm najdete ZDE

STEP/ Level
 

– INTERMEDIATE – odpovídá cca 2-3 rokům odchozených lekcí v Zig-Zagu
Pokud jste chodili na lekce jinam, napište nám a my vám s výběrem vhodného levelu rádi poradíme.

Večerní tématické lekce

Letošní novinkou budou večerní lekce na různá témata, která se do běžných lekcí nevejdou. A byla by to škoda!
Co si zkusit St. Lous Shag, Foxtrot, body drumming, Slow Lindy, nebo mnoho dalšího. Na tyto lekce se budete moci zapsat přímo na místě. Kromě odpočinkového dne (úterý) budou každý den na výběr 4 různá témata. Vyberou sis swingaři i stepaři.

Stretching & mobilita

Abyste své tělo pořádně připravili na celodenní tancovačku, měli byste se každé ráno zahřát a protáhnout. Opět proto nabízíme ranní stretching s Filipem. Tyto lekce jsou společné pro všechny, konají se před snídaní a jsou NEPOVINNÉ. Pokud si raději ráno přispíte, doporučujeme se alespoň krátce před vaší první lekcí protáhnout.

Lektoři & team

Jasme rádi, že opět přijali naše pozvání skvělí tanečníci z Brna Peter "Kepo" KepičJanča Měchurová. Tentokrát jejich tým doplní ještě na několik dní Pavli Grombiříková-Korcová, zakládající členka a srdce i duše taneční školy Swing Wings.
Opět dorazí také Nora Agoston & Jure Rus ze Slovinska! 
Dopolední lekce Locomotion a ranní stretching povede opět Filip.
Novinkou letoška bude jóga s Oli jako dopolední 90' lekce.
A na lekcích se samozřejmě uvidíte i s námi, lektory Zig-Zagu. Těšíme se na vás!

Odpolední a večerní aktivity

Kromě běžných lekcí vás čeká spousta dalších aktivit a zábavy. Praktika, tap jamy, tančírny (nejen swingové), soutěž Jack&Jill, ladies / gentlemen club, divadlo, retrotéka ve stylu "Americký maturitní ples", "Zlomený Střevlík", tématické večerní lekce  (aneb témata, která se do běžných lekcí nevejdou, ale byla by škoda o ně přijít).
Všechny tyto aktivity jsou nepovinné! Účastnit se všeho téměř nelze a je také potřeba někdy odpočívat. 


 

Rozvrh a program aktivit:

rozvrh LTS 2022_levely final.jpg
bottom of page