top of page

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Prosíme všechny účastníky kurzů o dodržování těchto opatření:

 • lekcí se můžete účastnit pouze v případě, že:
  - nemáte příznaky onemocnění Covid-19 (teplota, kašel nebo jiné)
  - jste nebyli pozitivně testováni na Covid-19 (s vyjímkou ukončené léčby)
  - nežijete v domácnosti, nebo nejste v blízkém kontaktu s člověkem, který je v karanténě nebo je pozitivně testovaný na Covid-19 (bez ukončené léčby).
  - nemáte nařízenou karanténu. 
  Prosíme i ty z vás, kteří jsou již plně očkováni a měli kontakt s pozitivně testovaným člověkem, ale nemají díky očkování nařízenou karanténu, na lekce nechoďte alespoň týden po kontaktu. Děkujeme. 

   

 • ihned po příchodu si vydezinfikujte ruce, dezinfekce bude připravena u vchodu

 • roušky - aktuálně platí povinnost mít zakrytá ústa a nos ve vnitřních prostorách, kromě pohybových aktivit. Vzhledem k aktuální situaci ale nošení respirátoru doporučujeme i během lekcí. Děkujeme!

 • před lekcí předložte lektorovi některé z těchto potvrzení:
  - dokončené očkování proti Covid-19 nebo
  - negativní test (preferujeme PCR) - ATG ne starší než 24 hod, PCR ne starší než 72 hod, akceptujeme i potvrzení o neg testu ze zaměstnání / školy, nebo samotest provedený na místě (doražte s časovým předstihem, na výsledek testu se čeká většinou 15 min).
  Testovat se nemusí děti do 12 let. 
  -  prodělání nemoci Covid-19  v ochranné lhůtě (180 dní od prodělání nemoci)

  Potvrzení o očkování / ochranné lhůtě / negativním testu lze stáhnout formou certifikátu na ocko.uzis.cz, nebo předložením aplikace Tečka.

   

 • Provoz našich kurzů se řídí vládními nařízeními platnými pro spolkovou činnost. Od začátku této sezóny platí, že na aktivity podobné těm našim se nemusí dokládat certifikát o tzv. "bezinfekčnosti", jelikož se jedná o spolkovou činnost, která nepřesahuje určitý počet účastníků a kde se schází pravidelně stejní lidé, na které máme uložen kontakt.
  I přes to jsme se rozhodli potvrzení po účastnících kurzu požadovat. Budeme v tom pokračovat až do zlepšení epidemické situace
  .

 • Velice všem děkujeme za součinnost a za zodpovědný přístup.

 • Věříme, že budeme v klidu tančit i v dalším semestru a společně si chvíle na parketu užjeme. Kdybyste mělidotazy ohledně opatření, provozu kurzu atd, napište nám (katerina@zig-zag.cz)
   

bottom of page